arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

European Roulette od Vivo

Naposledy aktualizovaný: 07.07.2023 od Andrewa Sheparda
Rok vydania -
Variácia jediná nula
RTP 97.3%
Multiplikátory -
Softvér Vivo Gaming
Stávkové limity Závisí od kasína

Najlepšie kasíno s European Roulette

Fortuna Casino
5/5
Stávkové limity €1 - 2 700

Live European Roulette od spoločnosti Vivo Gaming je vzrušujúca variácia klasického ruletového hry, ktorá ponúka skutočný zážitok v reálnom čase s živými krupiérmi a intuitívnym a ľahko ovládateľným používateľským rozhraním. Táto verzia európskej rulety, navrhnutá spoločnosťou Vivo Gaming, sa hrá s jedným číselným kolesom od 0 do 36, s vnútornými a vonkajšími stávkami, ktoré ponúkajú rôzne výplaty a možnosti výhry. Má vysokú návratnosť hráčovi (RTP) 97,30%, čo zaručuje vysoké výhry. Cieľom hry je uhádnuť, v ktorom číselnom políčku na kolesie sa zastaví guľa. Krupiér hodí guľu opačným smerom, ako sa točí koleso, a vyhlasuje "Uzatvorené stávky". Guľa sa zastaví na jednom číselnom políčku a hráči, ktorí uhádli správne, vyhrávajú.

Hráči môžu staviť na jedno alebo viacero políčok súčasne. Podľa pravidiel existuje niekoľko typov stávok, pričom minimálna stávka je 1 euro a maximálna 5000 eur.

Najlepšie na tom je, že jeho rozhranie a dizajn je 100% prispôsobiteľný vďaka funkcii Chroma Key. Táto funkcia umožňuje zmeniť pozadie štúdia podľa vašej voľby pomocou obrázkov, ktoré si vyberiete. Nie sú žiadne obmedzenia, môžete používať obrázky, videá, značky alebo akékoľvek pozadie podľa vášho výberu. Preto je pravdepodobné, že v každom kasíne uvidíte iný dizajn, ale s rovnakou eleganciou a podstatou.

Funkcie

Live European Roulette od spoločnosti Vivo Gaming je vzrušujúca variácia ruletového hry, ktorá kombinuje vzrušenie kasína s pohodlím online hrania. Pozrime sa na jej hlavné charakteristiky:

  • Skutoční krupiéri: Môžete si vychutnať autentický herný zážitok vďaka skutočným krupiérom, ktorí ovládajú ruletové koleso.
  • Pokročilé funkcie: Ponúka rôzne pokročilé funkcie, ako je automatická hra, štatistiky a možnosť uloženia obľúbených stávok pre personalizovaný herný zážitok. Tieto nástroje vám umožnia automatizovať vašu hru; napríklad môžete uložiť svoje úspešné stratégie a stávky a opakovať ich podľa potreby. Môžete tiež skontrolovať štatistiky a históriu hry, aby ste sa oboznámili s výsledkami posledných zatočení.
  • RTP: Návrat hráčovi (RTP) je 97,3%, čo z neho robí populárnu a výhodnú voľbu pre hráčov, pretože koeficienty a pravdepodobnosti sú štandardné.
  • Špeciálne stávky: Okrem štandardných vnútorných a vonkajších stávok táto variácia rulety ponúka aj možnosti špeciálnych stávok, ako sú susedské stávky a sériové stávky.

Špeciálne 4HD robotické kamery vám umožňujú sledovať otočenie kolesa z rôznych uhlov pohľadu s najlepšou kvalitou. Okrem toho si hráči môžu sami nastaviť grafiku, ak je slabé pripojenie.

Stávka Výplata
Jedno číslo 35:1
Dvojica 17:1
Trojica 11:1
Štvorica 8:1
Šesť čísel 5:1
Stĺpec 2:1
Susedný stĺpce 2:1
Suchá/nepárna 1:1
Červená/čierna 1:1
Nízka/vysoká 1:1

Limity

Výhody a nevýhody

Nižšie uvádzame výhody a nevýhody hry Live European Roulette od spoločnosti Vivo Gaming:

Výhody
  • Živá ruleta s vysokým RTP 97,30%.
  • Môžete robiť špeciálne stávky, ako sú séria 5/8, osamelé stávky, séria 0/2/3 a stávky na nulu.
  • Existujú VIP stoly, na ktorých môžete staviť až do výšky 5000 eur.
  • Otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni.
Nevýhody
  • Nemá špeciálne multiplikátory.
  • Pre kvalitný obraz potrebujete rýchle pripojenie na internet.