arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

O nás

Vitajte v Roulette77, viacjazyčnej sieti, kde hráči z celého sveta prichádzajú, keď si chcú zahrať online ruletu a hľadajú rozšírené poradenstvo ohľadom tejto hry. Kompilácia vybraných demo hier od tých najznámejších poskytovateľov kasíno softvéru, návody s užitočnými tipmi, pravidlá a stratégie či objektívne a presné kasíno ponuky pre tých hráčov rulety, ktorí hľadajú zážitok z hry o reálne peniaze – to sú tie najvhodnejšie slová pre opis nášho projektu. Ale čo nás obzvlášť oddeľuje od konkurencie, je náš zámer: spopularizovať zodpovednú ruletovú kultúru na celom svete. Áno, fungujeme v 196 rôznych krajinách a náš obsah je dostupný vo viac než 80 jazykoch, a tak je možné šíriť riadnu hráčsku zábavu, od moderných veľkomiest až po najodľahlejšie kúty Zeme.

Náš tím pozostáva nie z amatérov, ale z ozajstných špecialistov na herný trh, ktorí osvedčili svoju špecializáciu v mnohých úspešných projektoch v kolaborácii so známymi kasínovými značkami. Ruleta je predmetom našej inšpirácie a vášne. Tvoríme, hráme, objasňujeme!

Náš tím

Andrju Shepard
Andrju Shepard Šéfredaktor

10 rokov v online hazarde, 5 rokov oddaný hráč rulety. Editor a SEO-manažér, vie všetko o tom ako uspokojiť záujmy ruletových nováčikov, ako aj najskúsenejších hráčov. Momentálne žije na slnečnej Malte, odkiaľ spravuje svoje ruletové umenie. Všetky všeobecné a obchodné dotazy môžu byť priamo adresované na Andrjua.

Anna Talanska
Anna Talanska Rozvoj obchodu

Takmer 15 rokov v kasínovom priemysle, účastníčka mnohých medzinárodných iGaming konferencií. Riadi sa tajnou multi-systémovou stratégiou, ktorá jej občas umožňuje získavať solídne zisky v rulete. Len sa jej spýtajte:) Je zodpovedná za všetky promoakcie a ponuky týkajúce sa reálnych peňazí, uvedených na tejto stránke. Anna vie všetko o hazardných reguláciách a pasciach v mnohých krajinách, a tak sú všetky naše odporúčania tak relevantné a dôveryhodné, ako kdekoľvek inde.

Kris Mwangi
Kris Mwangi Vedúci copywritingu

Hlavný špecialista v teoretickej časti našich manuálov. Po dovŕšení 18 rokov sa stal pravidelným a úspešným hráčom rulety, v online aj kamenných kasínach. Tak ako nikto iný, Kris dokáže zasvätiť nováčika pravidlami, ktoré sú jednoduché na pochopenie, a zároveň aj prekvapiť expertov s jeho tajnými znalosťami. S vedením jeho obrovskej medzinárodnej armády copywriterov, hlása po svete edukačnú a zodpovednú ruletovú zábavu.

Naše vlastnosti

  • Individuálny prístup pre každý región. Zvažujeme hazardné regulácie, kultúrne a finančné črty každej krajiny, takže nech už sú naši návštevníci odkiaľkoľvek, cítia sa u nás pohodlne, bezpečne a sebaisto. Opäť pripomíname, že naša stránka je dostupná v 196 regionálnych verziách:)
  • Najlepšie vybrané hry. Pravidelne aktualizujeme databázu ruletových hier od tých najlepších poskytovateľov softvéru. Všetky sú dostupné na počítačoch aj mobilných zariadeniach.
  • Originálna Roulette77 hra. Máme našu vlastnú hru rulety v Európskej a Americkej variante, čo je v porovnaní s konkurenciou pomerne vzácne.
  • Skutočné odporúčania kasín. Ako vyplýva z 1. časti, v prípade, že chcete hrať ruletu o reálne peniaze, predkladáme tie najlepšie ponuky, ktoré najviac vyhovujú vašim požiadavkám a sú prispôsobené pre váš región. Všetky kasína sú nami bez výnimky testované.
  • Dobré teoretické manuály. Či už ste začiatočník alebo skúsený hráč, zdarma ponúkame odborné poradenstvo ohľadom pravidiel a systémov, ktoré sú popísané v zodpovedajúcich sekciách návodu.