arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Európska ruleta

X
Hrajte v kasíne
Európske ruletové charakteristiky:
StávkaVýplataŠance
Jedno číslo35:12,70%
Dvojica17:15,40%
Trojica11:18,10%
štvorica8:110,80%
Šesť čísel5:116,20%
Stĺpec2:132,40%
Susedný stĺpce2:132,40%
Suchá/nepárna1:148,60%
Červená/čierna1:148,60%
Nízka/vysoká1:148,60%
Naposledy aktualizovaný: 02.03.2023 od Andrewa Sheparda

Ruleta je vzrušujúca hazardná hra. Vedieť maximalizovať šancu na výhru je veľmi dôležité pre Vaše hazardné dobrodružstvo. Existujú rôzne ruleta systemy, ktorými sú francúzska ruleta, európska ruleta a americká ruleta. Môžete si vybrať ruleta systemy, ktorý najlepšie vyhovuje Vášmu pôžitku z hry. Je veľmi dôležité vedieť, že ruleta má mnoho pravidiel, ktoré sa musia dodržiavať. Ak chcete hrať ruleta za skutočné peniaze, musíte pochopiť zložitosť hry a jej pravidlá. Najprv treba pochopiť, ako ruleta funguje, a oboznámiť sa s termínmi používaných pri rôznych situáciách v ruleta.

Obľúbené výrazy používané počas ruleta

Hranie ruleta online je rovnaké ako hranie v skutočnom kasíne. Má rovnaké črty, rovnaké červené a čierne symboly a čísla a množstvo možností hrania ruleta. Nižšie uvádzame výpis niektorých najpopulárnejších výrazov, ktoré hráči používajú počas online ruleta.

Tabuľka a výhry

Existuje počet výhier, ktoré môžete dosiahnuť v kasíne v ruleta online pred tým, než budete požiadaní prestať hrať. Ak dôjde k takejto situácii, herný dozor Vás vyzve, aby ste zmenili hracie stoly. Vo väčšine prípadov nebude možné zmeniť stôl, nakoľko sa bude Vaša hra ešte stále zobrazovať v tabuľke. Najlepším krokom je v tomto prípade presunúť sa do iného kasína, kde sú Vaše šance na výhru v ruleta online oveľa vyššie. V prípade, že nemáte peniaze na hranie online ruleta na inej platforme, opustite na chvíľu Vašu terajšiu platformu potom sa vráťte. Dodržiavanie pravidiel hry Vám zabezpečí z hrania ruleta online stále dobrý pocit.

Čas

Existuje počet minút, na ktorý Vám herný dozorca povolí hrať ruleta online na konkrétnom stole pred tým, než Vás požiada, aby ste zmenili stôl.

Minimálna stávka

Podľa herných pravidiel si potrebujete stanoviť minimálnu stávku predtým, než začnete hru. Minimálna stávka je najnižšia suma, ktorú môžete v online ruleta staviť. Platí to pre všetky meny používané v herných platformách.

Zastavenie strát

Toto je horný limit stávok v ruleta systemy, ktoré ste ochotný prehrať predtým než Vás herný dozorca vyzve k ukončeniu hrania.

Cieľ zisku

Toto je počet stávok, ktoré dúfate že v ruleta online vyhráte. Pravidlá stanovujú, že ak očakávate výhru 100 dolárov, mali by ste rovnakú sumu vložiť do ruleta. Je nevyhnutné dodržiavať pravidlá, aby ste si vedeli ruleta systemy naplno užiť.