arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Európska ruleta

Hrajte európsku ruletu so živým krupiérom!
Hrajte európsku ruletu so živým krupiérom!
Fortuna Casino
5/5
Slovakia Prijíma SK hráčov
Vybrať Tabuľku
30€ na vklad Prvý vklad
Limity tabuľky €0.2 - 10000
 • Roulette77
 • PragmaticPlay
 • RelaxGaming
 • One Touch
European Roulette
Nahlásiť problém
Hrajte v kasíne

Odporúčané kasína s európskou ruletou

Obsah

  Ruleta je jednou z najobľúbenejších kolových hier, ktoré sa hrajú v kasínach po celom svete. Kolesá rulety sú v hre už stovky rokov, zatiaľ čo moderné kolesá sú spoľahlivejšie a konzistentnejšie. Pravidlá, funkcie a operácie zostávajú rovnaké od 18. storočia.

  Hoci môže byť ťažké odhaliť vzor čísel na kolese, nie sú rozložené náhodne. Namiesto toho sa vo väčšine kasín dodržiava určité špecifické poradie čísel o existujúcich pravidlách, ktoré sa spravidla začína od jedinej nuly. Ale vzor od kolesa s jednou nulou po koleso s dvoma nulami je veľmi odlišný.

  Koleso európskej rulety

  Podľa štandardných pravidiel má európska ruleta 37 čísel, začínajúcich od 0, potom 1 až 36, na ktoré sa podávajú stávky. Koleso je rozdelené na dve farby, červenú a čiernu. Preto sa červené a čierne čísla menia. Napravo od nuly v oblúku je deväť malých čísel v čiernej farbe (2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17) a potom deväť veľkých čísel v červenej farbe (19, 21, 23, 25, 27, 32, 34, 36) na vonkajšej strane.

  Podobne naľavo od nuly je deväť čísel čiernej farby (20, 22, 26, 28, 29, 31, 33, 35) a potom deväť čísel červenej farby (1, 3, 5, 7, 9, 12, 16, 18). Všetky čísla smerujú na vnútornú stranu rulety. Sú to pravdepodobné šance, na ktoré padne guľôčka. Existujú pravidlá, ktoré stanovujú, že v kolese sú tri štandardné oblúky, do ktorých hráči vkladajú stávky.

  Roulette Wheel & Table

  Pravidlá a spôsob hry

  Ak vás zaujíma, ako sa hrá európska ruleta, ste na správnom mieste. Pravidlá hry sú veľmi jednoduché. Musíte si vybrať stôl európskej rulety a najprv umiestniť svoje stávky. Svoje stávky uzavriete výberom hodnoty žetónov, ktorá je úmerná sume, ktorú ste ochotní staviť.

  Potom umiestnite stávky na stôl. Keď vám krupiér/rozdávajúci povie, že všetky stávky sú vypnuté, mali by ste prestať podávať stávky a nepokúšať sa o to. Európske kolo rulety sa potom roztočí a prinesie výsledky. Ak máte úspešné stávky, vyberiete si svoje výhry, ak nie, vaše stávky vyberie krupiér.

  Stávky, kurzy a výplaty

  Či už hráte osobne, alebo skúšate európsku ruletu online, hra je veľmi podobná. Na výber máte rôzne stávky. Kvôli pohodliu sú rozdelené do dvoch hlavných skupín - ale to, z ktorej skupiny si vyberiete, bude tiež významný a dôležitý detail. Vnútorné stávky majú oveľa vyššie výhry, ale spájajú sa s menšou šancou na úspech.

  Šanca na úspech bude závisieť od toho, ktorú stávku ste si vybrali - Vonkajšie stávky vám dávajú oveľa väčšiu šancu na výhru. Vnútorné stávky vymieňajú šancu na úspech s väčšou výplatou. A keď už o tom hovoríme, výplaty v európskej rulete v podstate fungujú spôsobom, ktorý sme si tu ukázali.

  Ak ste ochotní uzavrieť riskantnejšiu stávku za šancu na lepší výnos, urobte tak. Ak nie, môžete sa držať vonkajších možností, ako sú párne/nepárne, čierne/červené, vysoké/nízke, desiatky a stĺpce. Na rýchlu orientáciu vo výplatách môžete použiť aj tabuľku výplat európskej rulety.

  StávkaVýplataŠance
  Jedno číslo 35:1 2,70%
  Dvojica 17:1 5,40%
  Trojica 11:1 8,10%
  Štvorica 8:1 10,80%
  Šesť čísel 5:1 16,20%
  Stĺpec 2:1 32,40%
  Susedný stĺpce 2:1 32,40%
  Suchá/nepárna 1:1 48,60%
  Červená/čierna 1:1 48,60%
  Nízka/vysoká 1:1 48,60%
  Bets, odds, and payouts

  Výhoda kasína

  Výhoda kasína v európskych ruletách je zvyčajne 2,70 %. To bude mať vplyv na vašu dlhodobú šancu na vyššiu výhru, ale vo všeobecnosti je to jedna z najlepších hodnôt. Výhoda kasína je tu vždy, ale výberom stávok s najlepšími kurzami európskej rulety budete môcť minimalizovať neistotu a dať si o niečo väčšiu šancu pokúsiť sa vyhrať viac.

  Ďalšie hry európskej rulety

  Gaming1 Softvér
  Gaming1
  5.0
  $ 1 - 800
  Vip American Roulette
  Hrajte v kasíne
  Gaming1 Softvér
  Gaming1
  5.0
  $ 0.1 - 80
  European Roulette
  Hrajte v kasíne
  One Touch Softvér
  One Touch
  4.5
  $ 1 - 100
  Classic Roulette
  Hrajte v kasíne
  Nucleus Gaming Softvér
  Nucleus Gaming
  4.5
  $ 1 - 100
  Zoom Roulette
  Hrajte v kasíne

  Stratégia

  A čo dobrá stratégia európskej rulety? Nuž, najlepšou je držať sa stávok Outside Bets a vyskúšať systém, o ktorom je známe, že funguje. Neexistujú však žiadne dokonalé systémy - nezabudnite. Takže ak sa napríklad pustíte do testovania dobrej stratégie, držte sa tých osvedčených, ako sú Martingale, Fibonacci alebo Labouchere. Aj tieto stratégie sú náchylné na občasné zlyhanie, takže musíte postupovať opatrne.

  Tipy

  Nájsť univerzálnu stratégiu pre európsku ruletu je určite tak trochu pocitová záležitosť. Všetky matematické stratégie sú práve také - čísla a čistá náhoda. Musíte si správne rozvrhnúť rozpočet podľa toho, koľko peňazí máte a akú stratégiu používate. Nenaháňajte sa za prehrou a nezabudnite sa držať svojej postupnosti čísel, ak hráte na základe stratégie.

  Európska ruleta naživo

  Najlepšie online kasíno s európskou ruletou, bude mať určite živú verziu - a to má! Európska ruleta bola vyvinutá do podoby skvelých zážitkov so živým krupiérom, ktoré budete môcť hrať vo viacerých nastaveniach a dokonca aj jazykoch. Pre ľudí, ktorí sa držia angličtiny, stačí povedať, že si môžete vybrať z mnohých stolov.

  Niektoré verzie hry s krupiérom naživo budú vybavené napríklad aj funkciou rýchleho roztočenia, ktorá skráti čas medzi jednotlivými roztočeniami kolesa. Ďalšie informácie o tom, kde nájdete vynikajúce verzie živej európskej rulety, ktoré si môžete vychutnať, nájdete na stránke Roulette77!

  Hrajte za peniaze v najlepších kasínach 2023!

  Zhrnutie

  Rozdiel medzi európskou a americkou ruletou spočíva v tom, že prvá z nich má jednu nulu, čo má veľký vplyv na hru. Jediná nula sa vo všeobecnosti považuje za dobrú a silnú výhodu. Práve vďaka tomu je táto hra u divákov taká obľúbená. Ste fanúšikom rulety? Európska je možno vašou voľbou!

  FAQs

  Ako môžem vykonať vklad a hrať?

  Hráčom poskytujeme iba bezplatné verzie hry. Týmto spôsobom nemusíte vykonať vklad. Môžete jednoducho použiť hraciu menu, ktorú nájdete v hre. Môžete hrať, koľko chcete, a ak vám niekedy dôjde hracia mena, stačí obnoviť stránku a začať znova s doplneným vkladom.

  Aký je hlavný rozdiel medzi francúzskou a európskou ruletou?

  Francúzska a európska ruleta sú obidve verzie hry s jednou nulou. Francúzska ruleta má však dve špecifické pravidlá nazývané La Partage a En Prison, ktoré umožňujú znížiť pôvodnú 2,70 % výhodu kasína na 1,30 %. Niektoré verzie francúzskej rulety môžu mať len jedno z týchto dvoch pravidiel. Európska nemá žiadne.

  Kde si môžem zahrať európsku ruletu s krupiérom naživo?

  Pripravili sme pre vás zoznam, ktorý vám pomôže nájsť najlepšie verzie európskej rulety so živým krupiérom. Môžete si vybrať ktorékoľvek kasíno, ktoré podľa vás najlepšie spĺňa vaše očakávania. Preskúmali sme niekoľko kasín, ktoré podľa nás najlepšie spĺňajú potreby hráčov, ktorí majú záujem hrať európsku ruletu s krupiérom naživo.

  Môžete v rulete podvádzať?

  Teoreticky si môžete vymyslieť stratégiu, ale táto stratégia bude fungovať len krátkodobo. Takže nie, v skutočnosti nemôžete podvádzať. V skutočnom kasíne sa môžete pokúsiť odlákať krupiéra a urobiť niečo s kolesom, ale neexistuje spôsob, ako by si to krupiér nevšimol. V prípade online verzií hry generátor náhodných čísel (RNG) podvádzanie znemožňuje.

  Môžem použiť softvér, aby som v rulete vyhral viac?

  Aj keď by niektoré riešenia mohli pomôcť, všetky sa obmedzujú na najobľúbenejšie stratégie. Nikto nedokáže predpovedať najpravdepodobnejší výsledok rulety. Čo môžete urobiť, je držať sa osvedčenej stratégie, ako je napríklad Martingale alebo Fibonacci, ktorá vám umožní prispôsobiť svoju hru podľa výsledkov.