arrow-up
Roulette77

Free

online

Support UkraineSupport Ukraine

Americká ruleta

X
Hrajte v kasíne
Americká ruleta vlastnosti:
StávkaVýplataŠance
Jedno číslo35:12,60%
Dvojica17:15,30%
Trojica11:17,90%
štvorica8:110,50%
Šesť čísel5:115,80%
Stĺpec2:131,60%
Susedný stĺpce2:131,60%
Suchá/nepárna1:147,40%
Červená/čierna1:147,40%
Nízka/vysoká1:147,40%
Naposledy aktualizovaný: 02.05.2023 od Andrewa Sheparda

Určite ste už videli mnohé ruleta, ktoré ponúkajú ľahko ovládateľný systém. Viacero online webstránok postráda v rámci obsahu podstatné informácie o výherných stratégiách v ruleta. V tomto príspevku vyzdvihneme tipy z reálneho sveta, ktoré Vám pomôžu zažiariť vo Vašej obľúbenej hre ruleta online. Stratégie, ktoré spomenieme, Vám garantujú výhru. Takže môžete bez obáv použiť svoje žetóny a rozkrútiť koleso.

Prvou a najdôležitejšou stratégiou, ktorú treba uplatniť počas hrania ruleta online, je spôsob spravovania Vašich peňazí. Potrebujete sa naučiť, ako zvýšiť Vaše šance na výhru v ruleta. Môžete to spraviť stávkovaním na veľké výhry namiesto malých.

  1. Martingalova technika

Martingalova stratégia ruleta systemy vyžaduje, aby hráč zvýšil svoje stávky hneď po zaznamenaní straty. Tento prístup sa väčšinou praktizuje pri stávkach v ruleta na červenú alebo čiernu, ale takisto môže byť použitý pri stávkach na čísla. To však závisí na presnom postupe. Táto taktika sa vo všeobecnosti používa počas vonkajších stávok v ruleta. Stávka môže byť na nepárne a párne čísla, červenú alebo čiernu, Passé alebo Manqué.

Tento príklad môžete zvážiť, ak si želáte vedieť, ako presne funguje táto stratégia v ruleta. Ak je napríklad rovnaká ponuka na oboch stranách stávky 5 dolárov, musíte staviť rovnaké množstvo zakaždým, keď vyhráte. Ak prehráte, musíte ďalšiu stávku v ruleta online zdvojnásobiť. Čiže vaša čistá výhra bude 5 dolárov keď vyhráte, ale aj keď prehráte.

  1. Otočený Martingale

Počas hrania online ruleta môžete zvážiť aj použitie reverznej Martingalovej stratégie. Tento systém je niekedy označovaný aj ako Paroli. Potrebujete zvýšiť Vašu stávku hneď po zaistení výhry, v nádeji na vyvolanie výherného okamihu. Avšak, musíte si kontrolovať Vaše straty počas hry ruleta online.

  1. D‘Alembertova technika

Počas hrania online ruleta môžete použiť aj populárnu D‘Alembertovu stratégiu, ktorá je použiteľná, keď v ruleta stávkujete súmerne. Budete si istí pekným víťazstvom, ak budete mať rovnaký počet výhier a prehier.

  1. Reverzná D‘Alembertova technika

Táto technika je reverzná k D‘Alembertovej technike. Potrebujete viac výhier v ruleta, aby ste mohli túto techniku používať.

  1. Fibonacciho stratégia ruleta systemy

Tento ruleta systemy označuje pomalšie tempo vývoja v porovnaní s Martingalovým systémom. Môžete sa zotaviť z Vašich prehier počas toho, ako hráte ruleta. Túto taktiku zvážte, ak chcete zvýšiť Vašu ziskovú rezervu počas toho, ako stávkujete. Avšak, musíte sa uistiť, že v krátkom období hrania online ruleta neprepadnete stratovej horúčke.

  1. Reverzná Fibonacciho stratégia

Pri použití tejto taktiky v ruleta sa pravidlá Fibonacciho stratégie obrátia, čo je výsledkom reverznej verzie Fibonacciho taktiky hrania ruleta online.

  1. Laboucherova stratégia v ruleta systemy

Takisto známa ako odškrtávacia metóda v ruleta. Táto taktika vyžaduje prax. Môžete si odškrtávať čísla a budovať si tak stávkovaciu líniu počas hrania ruleta online.